Słupsk

Kochani!
Z przykrością informujemy, że do "czarnej listy odwołanych koncertów" organizowanych przez "sławną" Agencję Arts House Marty Poszepczyńskiej dołączył SŁUPSK :(.
Tradycyjnie, Agencja nie wywiązała się z warunków zawartej z nami umowy.
Z Panią Martą Poszepczyńską spotkamy się w sądzie i raz jeszcze ostrzegamy środowisko muzyczne (artystów i ich managerów, kluby, filharmonie, ośrodki kultury i wszystkie firmy zaangażowane w produkcję koncertów) przed jej niszczycielską działalnością.
Jest nam bardzo przykro z tego powodu, że fani z całej Polski zostali przez Agencję ARTS HOUSE oszukani a my nie możemy zagrać koncertów, na które w styczniu Agencja podpisała z nami umowy.
Z uwagi na zaistniałą sytuację, część koncertów postaramy się przenieść na jesień w ramach drugiej tury trasy z okazji XXV-lecia działalności artystycznej Renaty.
Mamy nadzieję, że nikt z osób oszukanych przez Panią Martę Poszepczyńską nie będzie miał żalu do nas. Przepraszamy, że będziecie musieli zwrócić zakupione bilety:(. Nam też jest przykro z tego powodu, gdyż bardzo chcieliśmy zagrać ten koncert, podobnie jak kilka innych. Wierzymy, że już niebawem zobaczymy się na koncertach w całej Polsce, o których będziemy informować na bieżąco w dziale koncerty.

Ps. Najbardziej przeraża nas fakt, że Agencja Marty Poszepczyńskiej nadal próbuje organizować koncerty innych wykonawców. Oczywiście zdecydowana większość z nich nie dochodzi do skutku.

Karina Zawada - manager Renaty Przemyk 

Najbliższe koncerty

16.12.2017 - Gomunice

Gościnnie:
11.12 - Warszawa, Gintrowski
14.12 - Toruń, Ciechowski
 

szczegóły >

 

Partnerzy

sekrety piękna
EPSILON Multimedia